Auto Metamorfoza | O firmie
Perfekcyjne oklejanie samochodów foliami najlepszych producentów na świecie.
Autometamorfoza, oklejanie samochodów, zmiana koloru aut, auto stylizacja, carbon, przyciemnianie szyb, Szamotuły, Poznań
50306
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50306,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.12, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O firmie

Dlaczego warto wybrać Auto Metamorfozę?
Auto Metamorfoza na wielkopolskim rynku

Nasza siedziba mieści się w Szamotułach, nieopodal Poznania. Dzięki perfekcyjnej pracy i dbałości o najmniejsze detale, chcemy zdobyć renomę, by w krótkim czasie, świadczyć usługi z dziedziny „car wrappingu” dla klientów z całej Wielkopolski. W dalszej perspektywie planujemy wprowadzenie dodatkowych możliwości personalizacji aut, jak np. hydrografikę i lakierowanie felg na mokro oraz galwanizację.

Śledzimy światowe trendy i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Cały czas doskonalimy swój warsztat, uczestnicząc w szkoleniach u najlepszych polskich aplikatorów folii samochodowych. Szlify zdobywaliśmy m.in. u Pawła Szaflickiego, którego ekipa w 2015 r. ustanowiła rekord Guinnessa w oklejaniu aut.

Nie będziesz rozczarowany

Jesteśmy na etapie budowania portfolio realizacji i zdobywania reputacji. Nie możemy sobie pozwolić na błędy, ponieważ wiemy, że jeden niezadowolony klient jest jak łyżka dziegciu w beczce miodu. Dokładamy więc wszelkich starań aby nasze stylizacje były perfekcyjnie wykonane.

Oklejamy maksymalnie jeden samochód tygodniowo, dając sobie komfort spokojnej i dokładnej pracy, bez presji czasu. W naszym garażu wszystko odbywa się zgodnie ze sztuką i zachowaniem wypracowanych standardów godnych nawet najdroższych samochodów.